gamersfun
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
gamersfun

A place where we can discuss and exchange opinions about video games
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  Latest imagesLatest images  ΑναζήτησηΑναζήτηση  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  HomeHome  

 

 Πως βρίκατε το forum ;

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ηλικία : 33
Location : Cyprus
Registration date : 30/10/2007

Πως βρίκατε το forum ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Πως βρίκατε το forum ;   Πως βρίκατε το forum ; Icon_minitimeΤετ Νοε 07, 2007 9:17 pm

Πως βρίκατε το forum ; Ποιος σας το είπε ; που το μάθατε ;
καί ποιος είστέ Question Question Question Question Question Question Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://gamersfun.forumgreek.com
Cena3

Cena3


Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ηλικία : 37
Location : ΚΥΠΡΟΣ
Registration date : 30/10/2007

Πως βρίκατε το forum ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως βρίκατε το forum ;   Πως βρίκατε το forum ; Icon_minitimeΤετ Νοε 07, 2007 10:39 pm

to forum ειναι αρκατα καλο το μου το ειπε ο ξαδερφος μου και ειμαι ο Χριστος απτην Κυπρο Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Έχει επεξεργασθεί από τον/την στις Πεμ Νοε 08, 2007 8:54 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
johnjohngr

johnjohngr


Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 31
Location : Πιερια
Registration date : 30/10/2007

Πως βρίκατε το forum ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως βρίκατε το forum ;   Πως βρίκατε το forum ; Icon_minitimeΠεμ Νοε 08, 2007 12:26 am

το φορουμ ειαι αρκετα καλο και θα γινει καλητερο αμα ερθουν και αλλα ατομα και γινουν περισσοτερες θεματικες εννοτητες. Για να πω την αληθεια μιας και δεν μου αρεσουν οι κονσολες και τα παιχνιδια τους περιοριζομαι μονο σε λιγες θεματικες εννοτητες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Πως βρίκατε το forum ;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
gamersfun :: Γενικώς :: Γενικά-
Μετάβαση σε: